dama grup

Dama Grup

Hakkımızda

Dama Kömür Metal İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Niğde ilinde bulunan 15000 m2 alan içerisinde 4000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisinde son teknoloji üretim hattına sahiptir.

Firmamız Oda Kapısı , Çelik Kapılar , Pvc & Alüminyum sektörlerinde kendi adına alanında uzmanlaşmış firmalardan Dama grup olarak tedarik sağlamaktadır.

Ürünlerimiz konusunda gerek kendi bünyemizde gerekse çözüm ortaklarımız ile her geçen gün kendimizi daha çok geliştirme ve yeni pazarlar arama çabamız devam etmektedir.

Köklü bir dış ticaret yapısına sahip olan firmamız ürün gamının büyük bir çoğunluğunu Afrika ve Avrupa kıtalarına ihraç etmektedir . Üretim ve satış için ilgili resmi bakanlık ve kurumlardan gerekli izinler ve ruhsatlar firmamızda mevcuttur.

Vizyonumuz

Sektöründeki yenilikleri takip eden, değişime uyum sağlayan, kurumsal bir firma olarak, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkeleri doğrultusunda hizmet vermektir..

Misyonumuz

Firmamız hizmet ve ürün yelpazesini müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturmaktadır. İleri ki günlerde kapasitesini bu gerçekler doğrultusunda daha da geliştirecek olan firmamız, ülke ekonomisine ve sektörüne önemli katkılar sunmayı misyon edinmiştir..

Dama Grup

Ürün Gruplarımız

1
PVC & Aluminyum & Panjur Grubu

...

2
Çelik Kapılar

...

3
Oda Kapıları

...

4
Natural Sabun Grubu

...

Ürün Bilgisi ve Fiyat Teklifi İçin